درباره کمپر چی می دونی؟

چه جوری می تونی خودت رو بشناسی که مناسب سفرهای کمپری هستی یا نه؟ اگه قبول کنیم که تنها رویای تو داشتن کمپر هست ، می دونی از کجا باید شروع کنی؟ می دونی چه ماشینی رو بخری که فردا گرفتاریش کمتر باشه؟ مخصوصا اگه توان مالی خیلی بالایی نداشته باشی. راستی یه کمپر رو باید خودت تجهیز کنی یا بدی یه نفر برات تجهیز کنه؟ کدومش بهتره ؟ اگه یه نفر بخواد برات یه کمپر تجهیز کنه و تو جهانگردی کنی، می دونی چه نقشه و با چه لوازمی به دردت می خوره؟ شاید بگی من یه کمپر تجهیز شده می خرم و بی دردسر راه می افتم و می رم .فرض که این تصمیم درست باشه ، که نیست ! چون خیلی ها کمپر آماده خریدن و بعد دوباره خودشون تجهیزش کردن . حالا شما با اون کمپر آماده چه جوری باید سفر بری؟ بحث امنیت رو چیکار می خوای کنی؟
احتمالا با این همه سوال بی خیال کمپر شدی. اتفاقا برعکس اگه برای این سوال ها جواب درست داری  ، شک نکن و برو جلو ما هم سعی می کنیم کمک ات کنیم . ولی اگه تردید داری پیشنهاد می کنیم اول پنج فصل همه چیز درباره کمپر رو تماشا کن .
یه جور مشورت کلی و عمومیه.  خیلی مهمه اصول رو بدونی  و بعد اقدام کنی برای خرید کمپر

قبل از خرید کمپر

اول: تماشای ویدیو آموزشی درباره کمپر مورد علاقه ات پایین همین صفحه
دوم: تماس تلفنی با کسی که کمپر مورد علاقه ات رو داره
سوم:  میایی یه چایی می خوری ، کمپر و مربی رو با هم می بینی!
چهارم: با کمپر مورد علاقه ات با یه مربی می ری سفر

پول نده ، رایگان تماشا کن !

ما یه عالمه ویدیو و برنامه رادیویی برات ساختیم که اگه حوصله کنی و اونا رو ببینی بخش زیادی از سوالاتت رو جواب می گیری و امکان داره خودت بشی یه مشاور!
حالا مشاوره های ما چه جوریه؟

چه جوری می تونی جلوی ضرر رو بگیری ؟

مرحله اول: به انتخاب شما ارتباط پیدا می کنه. شما باید از بین ماشین های موجود که پایین همین صفحه هست ، گزینه مورد علاقه ات رو انتخاب کنی. اگه احتمالا ماشینی دوست داری که توی گزینه های اینجا نیست ، بهمون پیام بده تا برات جفت و جورش کنیم.

مرحله دوم: دیدن ویدیو آموزشی درباره همون خودرو هست ، اگه اطلاعات پایه رو بدست آوردی و احساس کردی هنوز سوالات بیشتری داری نوبت گرفتن وقت مشاوره تلفنی هست. این بخش برای کسانی مناسبه که تقریبا یه چیزایی می دونن اما هنوز تردید دارن . رادیو کمپر شما رو به یه نفر که سالهاست ماشین مورد علاقه شما رو داره وصل می کنه تا گفتگو کنی.

مرحله سوم: گرفتن وقت برای مشاوره حضوری هست. توی این مرحله یعنی دیگه قطع به یقین می دونی چه ماشینی می خوای ، ولی قبل از خرید دوست داری از نزدیک زیر و بالاش رو ببینی. در این مرحله ما یه نفر که کمپر مورد علاقه ات رو داره هماهنگ می کنیم تا بری پیشش . اینجوری هم از ماشین و هم از تجربه سفرهای کمپری مربی بهرمند می شی.

مرحله چهارم:مرحله چهارم خیلی هیجانیه. یه جورایی امتحان نهایی محسوب می شه.
توی این مرحله شما به همراه مسافرتون دعوت می شی به یه سفر با کمپر مورد علاقه ات. آقای مربی با کمپر مورد علاقه ات میاد و با هم می رین سفر.
رانندگی با کمپر دلخواه ، پخت و پز، شستشو، آشنایی با لوازم و قطعات خواب و استراحت ، اصول کمپ کردن، ایمنی در کمپر، نقشه دلخواه و کلی مطلب دیگه رو توی این سفر تجربه می کنین
حالا به نظر شما بعد از مشاوره اگه اقدام برای خرید کمپر کنین ، چقدر جلوی ضرر رو گرفتین؟

فرم درخواست نوبت برای مشاوره

کمپردوست عزیز ما برای اینکه بتونیم مشاوره کامل تری به شما بدیم ، نیاز داریم که کمی درباره شما بیشتر بدونیم . مثلا دونستن سن یا شغل شما به ما کمک می کنه تا ترجیحا مشاور یا مربی بهتون معرفی کنیم که همسن شماست و شرایط شما رو درک می کنه .
لطفا چند دقیقه وقت بذارین و به این چن تا سوال جواب بدین. ضمنا اگه برای سفرهای کمپری تون تنها نیستین، خوبه که ایشون هم توی پر کردن فرم اطلاعات نظر بده.
یادتون باشه خرید کمپر و سفر با اون یک کار گروهی هست و لازمه مشارکت همه اعضای خانواده توی این کار باشه.

"(لازمه)" indicates required fields

مثل: شهر کاشان از استان اصفهان
شماره تماس جهت هماهنگی وقت با مشاور
در صورتی که مدل یا کمپر خاصی برای دریافت مشاوره مدنظر دارید، اینجا بنویسید.

دنبال چه ماشینی هستی ؟