تویوتا هایس

یکی از گزینه های خوب کمپردار شدن همینه!

تویوتا هایس یکی از گزینه های مناسب برای کمپردار شدن.

با کمپر مورد علاقه ات برو سفر

قبل ازاینکه این ماشین رو بخری و تبدیلش کنی به کمپر. ما چهار تا پیشنهاد برات داریم.

اول:

تماشای ویدیو آموزشی درباره این ماشین.

اونجا همه اطلاعات مورد نیاز رو یه نفر که از این وسله برای کمپر دار شدن استفاده کرده. بهت می ده. برای دیدن این ویدیو کافی فرم مشاوره پر کنی و توی بخش نوع و کمپر مورد علاقه اسم ماشین روبنویسی و در بخش توضیحات بنویسی که نیاز به ویدیو آموزشی داری.

دوم:

درخواست وقت برای تماس تلفنی با کسی که مدت هاست با این خودرو سفر کمپری رفته.

بازم لازمه که فرم مشاوره رو پر کنی و توی توضیحات بنویسی نیاز به مشاوره تلفنی داری.

سوم:

قرار ملاقات با کمپر مورد علاقه ات!

در واقع این قرار رو با کسی می ذاری که هم خودروی کمپر شده اش رو با اندازه های واقعی می بینی و هم اینکه در کنار اون کمپر هر جور اطلاعات فنی یا مربوط به سفر رو از صاحبش می پرسی. برای این کار هم لازمه که توی فرم مشاوره بنویسی که مشاوره حضوری لازم داری.

چهارم:

اگه همه جور اطلاعات رو داری. اما دوست داری که از خودروی مورد علاقه خودت تست جاده بگیری. پیشنهاد می کنیم که توی فرم مشاوره بنویسی که کارگاه سفر با کمپر لازم داری.


همه چیز در باره‌ی کمپر

درسته، این دقیقا چیزیه که اگر به کمپر علاقه دارید یا دنبال کسب اطلاعات کامل و درست و درمون از کمپرها هستین، باید ببینید.

وارد دوره آموزشی بشید؛ اول ویدئویی که هست رو ببینید و در ادامه برید سراغ فصل اول و باقی ماجرا؛ مطمئنم خیلی چیزهای خوب یاد می‌گیرید و اینجوری جلوی ضرر رو خواهید گرفت.

دوره آموزشی همه چیز در باره‌ی کمپرراستی، می‌تونید از طریق «درخواست مشاوره» و تکمیل یه فرم ساده، از ما مشاوره بگیرید و خیالتون راحت باشه که بهتون اطلاعات درست و دقیق در باره‌ی کمپر داده میشه.

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.