کمپر سواری

واسه کمپر سواری چی لازمه؟

وقتی حرف از سفر با کمپر پیش میاد، خیلیا با این بهونه و توجیه که امکاناتشو ندارم خودشون رو راحت میکنن! در حالیکه همه میدونیم، اگه کاری رو از ته دل بخوایم انجام بدیم، هیچی نمیتونه جلومونو بگیره و هر جور شده ، یه راه حل براش پیدا میکنیم.

به قول کنفسیوس فیلسوف چینی، ماهیگیری که ماهی دوست نداره اونو از دم نگه میداره! اونایی که اهل ماهیگیری هستن میدونن چی گفتم. ماهی زنده رو از دم  بگیری ، با اولین حرکت میتونه از دستت لیز بخوره و بیفته تو آب. منظور اون دوستانی هستند که هنوز تصمیم قطعی واسه زندگی در سفر ندارن و عمدا جوری بهش نگاه میکنن که نشه!

اما هموطن عزیز این قصه، خانم محترمی هستند که از یه جایی تصمیم خودشونو گرفتن. برای همین متوجه شدن واسه کمپر سواری و سفر، همیشه و لزوما امکانات پیچیده ای لازم نیست و حتی با یه سواری کوچیک اونم از نوع رنو ساندرو، میشه به دل طبیعت زد.

کمپر سواری

سفر به سبک سواری

قدیما وقتی میخواستن بگن یه نفر به کار و حرفه خودش مسط شده، میگفتن سوار کار شده!

این روزا زندگی ما ایرونی ها یه جوری شده که کار و مشغله روزمره، از ما سواری میگیره. به جای اینکه ما سوار و کار و زندگی مون باشیم!

همه ما مشکل های مختلفی رو داشتیم و داریم که تمومی نداره و مثل قانون اول نیوتن میمونه. یعنی این مشکلها از بین نمیرن و فقط از شکلی به شکل دیگه در میان. ما هم که قربونش برم  سر کار تشریف داریم  و تا آخر عمر مشغول وا کردن گره های کور و تازه هستیم!

خانم محترمی که دربارشون میگم، از جایی تصمیم گرفتن رو پای خودشون وایسن و قدشون از مشکل هاشون بلند تر بشه. اینطوری شد که تونستن از روی این موانع رد بشن و برن دنبال زندگی آروم و شاد. واسه اینکار خیلی ساده  با یه سواری کوچیک و هاچ بک،سفرهای پر ماجرا و هیجان انگیز خودشون رو شروع کردن.

کمپر سواری2

زندگی راحت!

واسه داشتن زندگی راحت یه فرمول ساده وجود داره. اونم  فقط همینه که زندگی رو راحت بگیری! یعنی چه غصه بخوریم و حرص بخوریم ، و چه شاد باشیم و سهل بگیریم، فرقی نمیکنه بالاخره عمر میگذره و زندگی جریان خودشو داره. پس خوش به حال اون دوستانی که شاد بودن رو انتخاب میکنن و به خودشون سخت نمیگیرن. درست مثل هموطن قصه خودمون که میگه به جا خونه موندن و زانوی غم بغل کردن، زدم به دل طبیعت که شاد و آروم باشم.

حالا اگه شما هم دلتون میخواد که  کمپر سواری رو با یه سواری شروع کنید، بهتون دیدن این فیلم کوتاه رو پیشنهاد میکنم.

 

 

اگه با دیدن این فیلم تصمیم دارید سفر با کمپر رو شروع کنید و یا سوالی دارین ، میتونید به صفحه مشاوره ما سر بزنید.

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.