کمپر لاکچری

از مینی بار قدیمی بنز تا کمپر لاکچری

دیدین این روزا مد شده میگن طرف خونه یا ماشین یا زندگیش لاکچریه؟

وقتی تو زندگیشون دقیق تر میشی، میبنی این لاکچری و اشرافی بودن بیشتر تو قیمت و ارزش ریالی نمود داره نه لذت بردن از زندگی. نه اینکه لذت نمیبرن. اما خودشون هم توقع داشتن با این همه سرمایه گذاری، شرایط رضایت بخش تری داشته باشن.

مثلا فکر کنید یه پنت هاوس تو دل تهرون دارید. بله اسمش دهن پر کنه و با کلاس. قیمتش هم سر به فلک میکشه.

اما با بقیه اهالی خسته و دمق این شهر، همگی زیر یه سقف هستین. از اون بالا نهایتا شهر خاکستری و دود زده و آلوده و آدمای ناراحت و عصبی زیر پاتون هستن. تازه بدترش اینه که اون خونه و ساختمون بتنی بر خلاف کمپر، رو زمین چسبیده و نمشه با خودتون جایی ببرینش.

یعنی هر چه قدر هم داشته باشین ممکنه یه روزی از خودتون بپرسین: که چی؟!

خونواده داستان این بخش هم یه روز همین سوال رو از خودشون پرسیدن. از طرفی دلشون میخواست خونشون رو بتونن رو زمین راه ببرن و جا به جا کنن.

اینطوری شد که تصمیم گرفتن یه مینی بار بنز رو بکوبن و دوباره بسازن تا بشه کمپر و خونه متحرک. این دوستان با همین کمپر، جاهایی میرن و لحظه هایی رو در کنار هم دارن که شاید تو لاکچری ترین خونه ها هم نمیشه تجربه کرد.

کمپر لاکچری

سفر به سبک مینی بار بنز

واسه شروع سفر، اصلا مهم نیست با چه ماشینی شروع میکنی و با چی کمپر درست میکنی. تازه اینکه چیزی نیست. سبک سفر با مینی بار بنز هم یه جورایی هیچ فرقی با بقیه کمپرها نداره. بله این عنوان رو هم همینجور الکی گذاشتم که باز یه چیزی بنویسم!…بگذریم.

این مینی بار بنز هم مزایای خوشو داره. مثلا اینکه پلاک سفیده، دو کابینه و فضا و وسعت کافی واسه ساخت کمپر داره. فقط اونجور که معلومه تو سر بالایی یه کم تنبله و مدارا میخواد. البته شما اگه فنی باشین برای این مشکل هم راه حل وجود داره. اگرم فنی نیستین نگران نباشین. برید تو بخش مشاوره تا ما بهتون بگیم باید چکار کنید.

کمپر لاکچری

حال خوب با کمپر

خونواده ای که تو این کمپر لاکچری ملاقات کردیم خیلی حالشون خوب بود. خیلی… تازه سلام هم میرسوندن.

نه اتفاقا خیلی جدی میگم که این دوستان عزیز، به واسطه سفر خونوادگی اونم با کمپر مینی بار بنز، آرامش داشتن و حس خوب زندگی تو چهره هاشون موج میزد. راز این خوشبختی رو هم تو این میدیدن که از خیلی چیزا گذشتن تا زندگی با کمپر رو انتخاب کنن.

 

 

اگه با دیدن این فیلم تصمیم دارید سفر با کمپر رو شروع کنید و یا سوالی دارین، میتونید به صفحه مشاوره ما سر بزنید.

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.