نمایشگاه تجهیزکنندگان کمپر در ایران مال

برگزاری نمایشگاه سفر، اکوتورسیم، ماجراجویی و آفرود 18 تا 22 مرداد در مجموعه نمایشگاهی ایران مال

نمایشگاه سفر، اکوتورسیم، ماجراجویی و آفرود ۱۸ تا ۲۲ مرداد در مجموعه نمایشگاهی ایران مال تهران برگزار شد.

در این نمایشگاه هر چیزی که برای مدل‌های مختلف سفر لازم داشتین وجود داشت، از وسیله سفر تا ابزار و لوازم مورد نیاز برای سفر.

با توجه به عنوان نمایشگاه، بزرگترین فضا برای غرفه‌های آفرودی در نظر گرفته شده بود، اما حضور کمپرها هم قابل توجه بود.

در این دوره از نمایشگاه آفرود و کمپینگ، تعداد زیادی از شرکت‌های تجهیز کمپر و کاروان نیز محصولات خودشان را به نمایش گذاشته بودند.

نمایشگاه تجهیزات کمپر - ایران مال

خیلی از کمپرها از نظر استاندارد تجهیز با نمونه‌های خارجی برابری می‌کرد. نکته جالب توجه حضور شرکت‌هایی بود که لوازم و تجهیزات کمپر و کاروان را ارائه می‌دادند.

شاید تا چند سال پیش، برای تهیه یک پمپ آب، بسیاری از کمپرداران مجبور بودند از پمپ برف پاک‌کن یک ماشین سواری استفاده کنند، اما در این نمایشگاه به‌روزترین تجهیزات و لوازم کمپر و کاروان دنیا ارائه شده بود.

کم توجهی مسئولان به کمپر و کاروان

به گفته بسیاری از غرفه‌داران و برگزارکنندگان، بازدید از یک نمایشگاهِ تخصصی در پایتخت، بی‌نظیر و بیشتر از گنجایش بوده و حتی باعث اخلال در نظم شده بود.

از دلایل این استقبال، پر شدن ظرفیت پارکینگ‌های در نظر گرفته شده، شلوغ بودن آسانسورهای منتهی به سالن نمایشگاه و ترافیک طولانی برای خروج از نمایشگاه در ساعت‌های پایانی بوده است.

جالبه که بیشترین بازدید از کمپر و کاروان‌ها بود. این یعنی مردم در حال تغییر سبک زندگی برای سفر و طبیعتگردی با امکانات بهتر هستند.

نمایشگاه تجهیزات کمپر - ایران مال

 

صنعت کمپر و کاروان با علاقه و تلاش خود مردم، در ایران رشد کرده و به یک سطح حرفه‌ایی رسیده است.

با تمام این اوصاف هنوز خودروسازان و واردکنندگانِ خودروهای مناسب برای کمپر، نگاه جدی‌‌ای برای تولید و تجهیز این مدل از خودرو را ندارن.

این کارگاه‌های کوچکِ تجهیز کمپر هستند که جای خالی رو پر کردند.

این در حالیه که خودروسازها یا واردکنندگان با کمک شرکت‌های تغییر کاربریِ خاص، باید به رشد این صنعت کمک کنند.

این موضوع با حمایت وزارت صمت و وزارت گردشگری و سازمان‌های مربوطه باید انجام بشه.

حضور نیافتن مدیران رده بالای وزارت گردشگری و همچنین وزارت صمت در این نمایشگاه، نشان داد که هنوز ماجرای سفر با کمپر در کشور ما جدی گرفته نشده است.

نمایشگاه کمپر و آفرود همچنان درحال برگزاری هست!

اگه فرصت نکردین که از این نمایشگاه بازدید داشته باشین.

رادیو کمپر یه گزارش تصویری کامل با جزییات تهیه کرده که می‌تونین در کانال یوتوب تماشا کنین.


برای بازدید از نمایشگاه این گزارش رو تماشا کنین

 


همه چیز در باره‌ی کمپر

درسته، این دقیقا چیزیه که اگر به کمپر علاقه دارید یا دنبال کسب اطلاعات کامل و درست و درمون از کمپرها هستین، باید ببینید.

وارد دوره آموزشی بشید؛ اول ویدئویی که هست رو ببینید و در ادامه برید سراغ فصل اول و باقی ماجرا؛ مطمئنم خیلی چیزهای خوب یاد می‌گیرید.

دوره آموزشی همه چیز در باره‌ی کمپرراستی، می‌تونید از طریق «درخواست مشاوره» و تکمیل یه فرم ساده، از ما مشاوره بگیرید و خیالتون راحت باشه که بهتون اطلاعات درست و دقیق در باره‌ی کمپر داده میشه.

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.